Hakkımızda

Dilmak Tanker Yıkama İstasyonu

Dilmak Tanker Yıkama İstasyonu lojistik operatörlerine ve dökme likit kimyasal ürünleri ile ilgili faaliyetleri desteklemek amacı ile 1995 yılında kurulmuştur. Üretim ve sanayinin merkezinde kurulan tesisimizin ana faaliyet kolu kimyasal ürün taşıyan karayolu tankerlerini ve tank konteynerleri yıkamaktır. Sanayinin ve limanların merkezinde yer alan tesisimiz bugün aynı zamanda depolama, bakım-onarım ve ısıtma ile ilgili de servis sunmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda aynı zamanda tank depolama alanımızda faaliyete geçmiştir.

Misyonumuz

Dilmak Kimyasal Tanker Yıkama ve Arıtma Tesisi ve deneyimli ekibi ile dökme kimyasal taşımacılık ve kimyasal tanker yıkama sektöründe kaliteli, güvenli ve çevre dostu hizmet sunar.

Vizyonumuz

Yatırımlarımızla global ağdaki varlığımızı güçlendirmeyi ve gelişen talepler doğrultusunda dökme kimyasal taşımacılık ve kimyasal tanker yıkama sektörünün mevcut hizmet standartlarını yükseltmeyi hedefliyoruz.

0
Konteyner Depolama

7/24

Güvenlik Hizmeti

0 Bin Ton
Arıtma Kapasitesi

Kalite Süreçlerimiz

SQAS – Yıkama İstasyonumuz düzenli olarak 2010 yılından bu yana SQAS denetimlerinden geçmektedir ve her denetimi yüksek puan ile kapatır. Yüksek kalitede yıkama standartlarının doğrultusunda çalışan istasyonumuz SEÇ-K süreçlerine ait her alanda titizlikle faaliyetlerine devam etmektedir.
ISO 9001 – IS0 45001 – ISO 10002 – Kalite yönetim sistemleri, İSG Yönetim Sistemleri ve Müşteri Memnuniyeti sistemleri ile ilgili sertifikasyonlarımızın devamlılığı düzenli olarak sağlanmaktadır.

Referanslarımız

Üyeliklerimiz

 

DİLMAK’ın üye olduğu dernekler:

  • Kimyasal Taşıma Araçları Temizleyicileri Derneği (KTTD)
  • ECTA
  • ITCO

Sertifikalarımız

DILMAK 9001 1
DILMAK 45001
DILMAK 10002
4

Hizmetlerimiz